PROČ PRODUKTY SOLIHA?

Proč Soliha?

Open you soul, see the light, feel the harmony

Moderní život znamená více technologie, větší rychlost, lepší spojení. Mnohé z nás to však oslabuje a ubírá životně potřebnou energii.

Soliha přináší na trh produkty ze speciální látky vyrobené na základě moderní nanotechnologie. Tato látka zabraňuje všudypřítomnému elektromagnetickému zážení EMZ (wi-fi, telefony, pc...) a brání tak organizmus před jeho negativními vlivy.

Rozhodla jsem se vymyslet užitečné produkty z této látky, tak aby byly praktické, příjemné i na oko pohodlé a přitom pomáhaly navracet energii a pohodu nejen mé rodině.

Teď už jen pevně věřím, že se mům upřímný záměr setká s Vaší zvědavostí a učiní Vás klidnější, vyrovnanější a spokojenější jako mne.
 

FAQ

Here are the most asked questions?
You may find your unswe here


 
More

Reference

Our costumers opinion

Reference
into the basket

Bandana-Light-scarf

Share
into the basket

Baby blanket

Share
into the basket

Blanket Light

Share
into the basket

Premium Blanket

Share
into the basket

Eye mask

Share
into the basket

Gloves

Share
into the basket

Blanket Active

Share
into the basket

Face mask

Share
into the basket

Car seat mat

Share
into the basket

Wall plug protector

Share
When I heard about the Soliha Blanket I was skeptical. Hoever, curiosity got the better of me and I tried it. Needless to say, the blanket proved itself. I am using it at this very moment! I wrap myself in the blanket anytime I have an exhausting day, I feel a bit under the weather, I have sore muscles or want to relax. While using the blanket, I feel warm and relaxed, and after I have a very restful sleep. My son and husband like using the blanket too. We often snuggle together under the blanket since no wants to give it up.
 
Scientifically I am not the person to explain the healing qualities of the Soliha Blanket, but as a customer I stand by this product and suggest it to friends and family. I am suggesting it to you as I believe you will be satisfied with your purchase. Here’s to your health!
 
Lana - School Director /Prague-2018
 

 

Our partners

NEWSLETTER

Do not miss our new products.