Příběh Soliha

Osobní příběh za značkou Soliha

 Jedno ráno roku 2010 jsem se probudila, otevřela oči, chtěla jsem vstát jako každé ráno a nic. Mé tělo nereagovalo, nebo přesněji odmítalo reagovat. Ten jednoduchý povel z mozku prostě nevyšel. Přede mnou bylo jen velké nic. Vedle mne ležel manžel a v druhém pokoji naše dvě spící děti, očekávající nový krásný den.

 Ve mně vzrůstala panika jak ten den zase zvládnu, co uvařím, co nakoupím, jak vyperu, jak uklidím, čím začnu, čím skončím. A objevily se otázky. Proč mám vlastně začít? Co kdybych nezačala?    Co kdybych se na té posteli prostě jen rozpustila? Zvládli by to tady beze mne? Ano.  Co kdybych ten každodenní boj o přežití prostě vzdala a vše jen rozpuštěná z postele sledovala. Při této myšlence jsem pocítila úlevu, po které okamžitě následovalo zapnutí varovného signálu a mé já se vzpamatovalo.

 Co blbneš! Říkám si. Vždyť ti nic nechybí. Máš zdravé děti, milujícího manžela, v lednici jídlo, skříň plnou čistého prádla, auto v garáži, sluníčko prosvítající oknem..... Musela jsem vstát, logicky jsem neměla důvod si stěžovat.

 Už nevím jak jsem ten den uhrála, ale pamatuji se, že jsem se rozhodla s  tou nicotnou vyčerpaností bojovat!                                

 Bojovat, bez lékařů a bez léků.

 Zkusilal jsem jít přírodní cestou.

 Na doporučení jsem se setkala s člověkem, který mi pomohl naučit se vnímat život jinak, naslouchat své srdce a pracovat  s energií. Protože deficit energie bylo to, co mi dovolilo pomylset na rozpuštění.

 Bohužel, už nejsme obklopeni jen přírodou, vodou a vzduchem, ale také uměle vytvořenými „pomocníky“ a tam nám jen naše čistá energie nepomůže. A to je, kde mi poprvé byla představena látka SCREENTEX. Počáteční nedůvěra k „jen látce“ rychle vystřídal opačný názor. Pocit úlevy, který jsem prožívala při zabalení do látky SCREENTEX jsem si nenechala pro sebe. Velice brzo látku začali používat mé děti, manžel, maminka, táta ,bratr a to při jekémkoliv nepohodlí, bolení hlavy, rýmě, horečce, vyčerpanosti, zvracení, nervozitě, nespavosti......

 Od roku 2013 už máme děti čtyři, bohužel s tím  i víc a víc starostí jak ochránit rodinu před „umělými pomocníky“ od kterých není útěku.

Dlouho jsem bojovala s limitovaným časem před iPadem, omezením času u televize, teď už i mobilem u ucha dětí. Přiznám se, nedalo se to uhlídat. A stejné příběhy jsem slyšela od přátel. Otázka vznikala, co dělat?  Vzít jim moderní techniku je v dnešní době jako brát jim vzdělání. Zakazovat a odebíráním trestat je „staromódní“. Ostatně není to vina našich dětí, že se narodily do zrychlené doby modernizace.

A právě v tomto bodě mě napadlo se podělit o vzácnou sílu látky SCREENTEX s Vámi.

Rozhodla jsem se vymyslet užitečné produkty z této látky, tak aby byly praktické, příjemné i na oko pohledné a přitom pomáhaly  navracet energii a pohodu nejen mé rodině.

Teď už jen pevně věřím, že se můj upřímný záměr setká s Vaší zvědavostí a učiní Vás klidnější, vyrovnanější a  spokojenější jako mne☺.

 S úctou Jana


 Proč SOLIHA?
 
                          
Open your SOul

                                     See the LIght

                                         Feel the HArmony    

NEWSLETTER

Nenechte si ujít nové produkty a akce Soliha